02165244374 09128620282
alomtak_novin 09375563670
🔴 آلوم تک نوین - تولید کننده انواع پروفیل های آلومینیوم همراه با خدمات رنگ استاتیک و آنادایزینگ
ساخت قالب اکستروژن
تولید پروفیل آلومینیوم
خدمات پروفیل آلومینیوم

صفحه اصلیمحصولات آلوم تک نوینپروفیل درب اتومات و کرکره برقی

پروفیل درب اتومات


پروفیل درب اتومات و کرکره برقی

پروفیل درب اتومات و کرکره برقی

پروفیل آلومینیومی درب اتوماتیک

   یکی از مهمترین قطعات دربهای اتوماتیک، پروفیل درب اتوماتیک می باشد . در حال حاضر درب اتوماتیک در اکثر ساختمانها بکار گرفته می شوند . از مزیتهای استفاده  درب اتوماتیک،  امن بودن  و رعایت بهداشت بخاطر عدم استفاده از دستگیره می باشد و در مراکزی که مثل هتلها و فروشگاهها که صرفه جویی در مصرف انرژی اهمیت دارد کاربرد دارد و علاوه بر زیبایی تردد راحت تر  نیز به ارمغان می آورد . درب اتوماتیک انواع مختلف و کاربرد های متفاوتی دارد علاوه بر استفاده مثل درب پارکینیگ و ساختمانها می تواند در سقف متحرک پاسیو و استخر نیز بکارگرفته شوند.

 

پروفیل درب اتوماتیک شیشه ای

 بکار گیری پروفیل آلومینیومی در درب های اتوماتیک به عنوان چهارچوب  بخاطر  تنوع و امکان انتخاب رنگ بالا رفته است.پروفیل آلومینیومی درب اتوماتیک در اندازه های مورد نظر با گزینه های گسترده محصول تولید می شوند.
ما تضمین می کنیم پروفیل آلومینیومی درب اتوماتیک آلوم تک نوین با استفاده از بالاترین کیفیت مواد اولیه و فناوری پیشرفته تولید شده است که به آنها قدرت ، دوام و قابلیت اطمینان می دهد.
با تحقیق و توسعه محصول ثابت ، ما قادریم به طور مداوم نوآوری کرده و دامنه و فرایندهای محصول خود را بهبود بخشیم..


قیمت پروفیل آلومینیومی درب اتوماتیک

پروفیل آلومینیوم درب اتوماتیک آلوم تک نوین از جنس آلومینویم استاندارد  با انواع فرم وسایز بصورت پهن و باریک ، در انواع رنگ الکترواستاتیک هم به صورت عمده و هم به صورت شاخه ای با توجه به قیمت روز بازار عرضه می شود.

نمونه قالبهای درب اتومات آلوم تک نوین

نقشه پروفیل  قالبهای کرکره برقی