02165244374 09128620282
alomtak_novin 09375563670
🔴 آلوم تک نوین - تولید کننده انواع پروفیل های آلومینیوم همراه با خدمات رنگ استاتیک و آنادایزینگ
ساخت قالب اکستروژن
تولید پروفیل آلومینیوم
خدمات پروفیل آلومینیوم

در باره آلوم تک نوین

در باره آلوم تک نوین

گروه صنعتی آلوم تک نوین با نصب و راه اندازی خطوط متعدد تمام اتوماتیک و رباتیک توانایی ساخت قالب های اکستروژن آلومینیوم با دستگاههای پیشرفته تولید انواع مقطع آلومینیومی اختصاصی و ترمال بریک،رنگ آمیزی الکترواستاتیک و آنادیز را دارد که توسط بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب توانسته روزانه بالغ بر 10 تن انواع مقاطع پروفیل آلومینیومی بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید کند. علاوه بر پروفیل یخچالی ، قالب سازی آلومینیوم و قالب سازی اکستروژن از خدمات شرکت می باشد.

تولید محصولات آلومینیومی داری المانهای فنی و ظرافتهای خاص می باشند. متاسفانه عدم درک متقابل تولید کننده و مصرف کننده منجر به روابط غیر شفاف و عدم هماهنگی و در نتیجه باعث اتلاف زمان ، سرمایه و سوء تفاهم بین آنها می شود.

اهداف Goals تولید محصولات آلومینیومی داری المانهای فنی و ظرافتهای خاص می باشند. متاسفانه عدم درک متقابل تولید کننده و مصرف کننده منجر به روابط غیر شفاف و عدم هماهنگی و در نتیجه باعث اتلاف زمان ، سرمایه و سوء تفاهم بین آنها می شود. شرکت آلوم طرح پاسارگاد در سال 1387 به ثبت رسمی رسیده و از سال 1389 آغاز به فعالیت در زمینه مهندسی فروش آلومینیوم نموده است. در این راستا، این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص، باتجربه و تحصیل کرده به ویژه در صنایع و علوم مرتبط با صنعت آلومینیوم و حسابداری صنعتی، با همکاری افراد خوش نام و صاحب سبک در صنعت آلومینیوم تلاش زیادی بر کاهش اتلاف انرژی داشته که این نکته کاهش قیمت تمام شده محصول تولیدی را به دنبال خواهد داشت. نوع فعالیت در این عرصه به گونه ای است که تیم مهندسی فروش به منظور افزایش کیفیت محصول نهایی و کاهش قیمت تمام شده ، ایفای نقش میکند.

هم چنین تیم طراحی مقاطع پروفیل و مجموعه های پروفیلی با استفاده از نرم افزارهای طراحی و نقشه کشی آنچه را که در اندیشه مشتریان است با ابتکار ، مهارت و خلاقیت به محصول تبدیل می کند. این پروسه تا مرز شبیه سازی خروجی مقطع از قالب با استفاده از نرم افزارهای 3D و روشهای نوین مهندسی همزمان در چارچوب این شرکت به عنوان اولین و تنها شرکت ابداع کننده این روش در ایران پیش می رود.

آلوم تک نوین - تولید کننده انواع پروفیل های آلومینیوم همراه با خدمات رنگ استاتیک و آنادایزینگ
تولیدات و خدمات آلوم تک نوین

 

در باره آلوم تک نوین

آلوم تک نوین تولید کننده ا نواع پروفیل آلومینیوم متناسب با نیاز کاری شما در کشور می باشد

گروه تولیدی الوم تک نوین قادر به تولید انواع پروفیل آلومینیوم در سایز و ابعاد مختلف با نیاز و اهداف شما می باشد.

آدرس

تهران شهرک صنعتی شمس آباد،خیابان هشترودی


ساعات کار :

همه روزه از ساعت 8 الی 17


شماره تماس :
02165244374 - 09128620282 - 09375563670
ایمیل

abdolapoorm@yahoo.com

©   همه حقوق مادی و معنوی متعلق یه شرکت آلوم تک نوین است.

طراحی و اجرا: پیشرورایانه